Regulamin

1. Broń sprzedawana jest wyłącznie osobom posiadającym zaświadczenie na zakup broni po okazaniu dowodu osobistego a amunicja osobom posiadającym legitymację posiadacza broni w kalibrach wpisanych do tej legitymacji.

2. Rezerwacji czy też zakupu można dokonywać jedynie drogą telefoniczną. Wszystkie kwestie typu wysokość zaliczki, czasu trwania rezerwacji, możliwości rezygnacji z rezerwacji czy ustalenie termin odbioru  można uzgadniać telefonicznie lub drogą mailową. Warunki każdej transakcji uzgadniane są indywidualnie z kupującym. Istnieje możliwość dokonania rezerwacji broni na okres do 3 dni bez wpłaty zaliczki. Rezerwacje na dłuższy termin przyjmowane są po wpłacie zaliczki której wysokość ustalana jest indywidualnie z kupującym.

3. Kontakt telefoniczny ze sprzedawcą jest możliwy przez cały tydzień w godzinach 8.00-21.00 pod numerem 514 392 903. W przypadku gdy nie będziemy mogli odebrać telefonu oddzwonimy najpóźniej następnego dnia.

4. Ceny podane na stronie są cenami brutto zawierającymi podatek VAT.  W niektórych przypadkach istnieje pewna możliwość negocjacji ceny czy zamiany broni z dopłatą przez kupującego lub sprzedającego.

5. W momencie odbioru broni kupujący jest zobowiązany do zapoznania się ze stanem technicznym i wizualnym broni i jest to ostatni moment w którym sprzedający może zrezygnować z zakupu i w całości odzyskać zaliczkę.

6. Po podpisaniu faktury zakupu broni kupujący traci prawa do reklamacji lub zwrotu zakupionej broni. Sprzedający jest zobowiązany do powiadomienia w terminie 5 dni organu który wydał zaświadczenie na zakup broni o sprzedaży broni, natomiast kupującym również w tym samym terminie jest zobowiązany do rejestracji zakupionej broni .

7.  Zapłatę za zakupiony towar można dokonywać na miejscu gotówką lub wcześniej w formie przedpłaty na konto firmowe. W przypadku rezerwacji zaliczkę należy również wpłacić na konto firmowe.

8. Istnieje możliwość bezpłatnego zamieszczania na naszej stronie wszelkich  ogłoszeń dotyczących myślistwa oraz strzelectwa. W celu umieszczenia ogłoszenia proszę o przesłanie na maila wszelkich informacji typu rodzaj ogłoszenia, zdjęć, ceny, opisu sprzedawanego przedmiotu oraz numeru telefonu kontaktowego. Ogłoszenia zostaną umieszczone zazwyczaj na stronie w ciągu 24 godzin a maksymalnie w ciągu 48 godzin.

9. Odwiedzający stronę mają możliwość zapisywania się do newslettera wtedy będą powiadamiani automatycznie  drogą mailową o nowych ofertach na stronie.